Küçükçekmece Kombi Servisi – 0554 009 75 00

Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece kombi servisi İstanbul Küçükçekmece ilçesinde hizmet vermekte olup, müşteri memnuniyeti esaslı ve kalite odaklıdır. Ekibimizdeki personeller konusunda eğitimli ve uzmandır. Kombi cihazının arızası ile ilgili sorun anında çözülerek bakım onarım işlemleri en kısa sürede tamamlanır. Kombiler yaşam alanlarında en sık kullanılan ısı sistemleridir. Herhangi bir şekilde yanlış kullanım ve periyodik bakımlarının eksikliği halleri kombi arızalanmaları ile karşı karşıya kalmasına nedendir.

Küçükçekmece Kombi Arıza Sorunları

Kombi çalışmaması çoğu zaman ateşleme sisteminde bir sorun kaynaklıdır. Veya filtresinde bir tıkanıklık yaşanmış olabilmektedir. Bu durumda bir kombi servisi ihtiyacı ile karşı karşıya kalınmış demektir. Kombi arıza sorunları mutlaka profesyoneller dahilinde çözülmelidir. Bizimle iletişime geçmenizle birlikte önce detaylı bilgi alabilir sonra da yaşadığınız sorunun çözümüne birlikte odaklanabiliriz. Teknik servis personellerimiz adresinizde gereken tespiti yapacaktır.

Kombinizin arızası adresinizde giderilemeyecek durumda ise kombileriniz personellerimizce yine ayrıntılı bilgileri verilerek teslim alınır ve atölyemize getirilerek çözüme ulaştırılır. Tüm bakım işlemleri, sorunları, periyodik işlemleri yerine getirilip kombi cihazı teslim edilir. Kombilerde yaşanan sorunlara gelince;

  • Isınma problemleri olabilir.
  • Sıcak su alımlarında sorun yaşanabilir.
  • Filtrelerde sorun ya da tıkanma olabilir.
  • Ateşleme sisteminde arızalar yaşanabilir.
  • Radyatörlerde ısınma sorunu olabilir.

Küçükçekmece kombi servisi kombilerin bakımında, onarımında ve teknik servisine dair her detayında hizmet sunar. Firmamız deneyimi ile sektörde aynı kaliteli çizgide ilerleyen bir kombi servisidir. Geniş bir servis ağı, profesyonel personelleri, çözüm odaklı hizmetleri ile en yakın kombici sıfatı ile her zaman en yakınınızdadır. Günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz. Hizmet garantimiz içerisinde her zaman önerilen periyodik bakımdır. Yılda 2 kez kombileriniz bakımdan geçmelidir.

Küçükçekmece Kombi Hizmet Anlayışı

Firmamız her zaman müşteri odaklı ve memnuniyetini öncelikli tutan bir amaç edinmiştir. Bizimle telefonla ya da online irtibat kurabilirsiniz. Hizmet anlayışımız başarılı çalışmalara imza atarak sizin güveninizi karşılığında kazanarak ilerleme yolundadır. Kombi tamircisi olmak işini severek ve bilerek yapmak; müşteriye en doğru ve kaliteli hizmeti vermektir.

Bilgimizle, birikimimizle, yaşanan sorunlara istinaden çözümlerimizle hizmet sunan biz Küçükçekmece kombi servisi, değer katmayı ve değerimizi tanıtmayı bilen bir ekibiz. Teknolojik değişimlerle hizmet alanımızda her zaman en üst standartları zorlamaya devam ederek işimize devam edeceğiz. Unutmayınız sadece bir telefon uzağınızdayız.

Scan the code
Call Now Button